Jump to content

BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys)


Recommended Posts

Най-накрая , вече тотално се бях отчаяла ...Завърнаха се!!! :up: Харесва ми!!!

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезнаха и снимките . Сега се надявам да успея да ги кача , защото днес ми е лош ден и се опитвам вече 6 пъти и всеки път става нещо :Д

 

BTS :

 

bts-1.jpg

bts-2.jpg

bts-3.jpg

 bts-5.jpg

 bts-6.jpg

 

 

 

Jungkook :

jungkook-1.jpg

jungkook-2.jpg

jungkook-3.jpg

 

Jin :

jin-1.jpg

jin-2.jpg

jin-3.jpg

 

Jimin :

jimin-1.jpg

 jimin-2.jpg

 jimin-3.jpg

 

V :

v-1.jpg

v-2.jpg

 v-3.jpg

 

 Suga :

suga-1.jpg

 suga-2.jpg

 suga-3.jpg

 

Rap Monster:

rapmonster-1.jpg

 rapmonster-2.jpg

 rapmonster-3.jpg

 

 J-Hope :

jhope-1.jpg

 jhope-2.jpg

 jhope-3.jpg

 

 

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезна и Teaser 1 :

 

 

Всички изглеждат страхотно. Очаквам с нетърпение на 20 да излезе и клипа, ще е много интересно .Вече не са дечицата от ,,N.O'' :cry:



Пуснаха и 1 песен.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ySloERIK0Js

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна песен, цялата настръхнах докато я слушам, просто не ми се мисли какви ща са останалите песни от албума... чакам с такова нетърпениел как може да са такива сладури, много са готини и като визия , и като танци и като гласове, те са мои фаворити :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teaser 2

 

Ще припадна само докато гледам .

BTS , елате ми с новата песен, готова съм :nunchako:  :28558:

Редактирано от bealonenomore
Моля, спазвайте правилата за публикуване на линкове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Аз май хич не съм от тези, дето се включват с коментари, по-скоро съм от "наблюдателите", ама тоя път просто няма как!  :icon_sunny:

   Фенка съм до дъното на душата си още с първото ми гледане на тяхно live-изпълнение на We are Bulletproof (да си призная без бой, съвсем случайно попаднах на тях)... От там нататък вече бях тотално изгубена...  :wub:

   След 2PM реших, че вече никой не може да ми влезе под кожата. Въпреки че изслушах доста K-pop, като цяло никоя група не успя да ме грабне на 100% - отделни песни, дали като текст, дали като звучене, или дори ако искате - отделни членове на някоя група - да, но не и като цяло да кажа: "XXX са едни от любимците ми." 

   Докато не видях тези момчета.  :up: Грабнаха ме на секундата и все още не са ме разочаровали (Пу да не им е уроки!!!) :up: Сладки, симпатични, харизматични, и много, много талантливи. Мога да точа локуми цяла вечер за тях, ма пък после никой няма да иска да ми чете коментара и само дето ще съм го писала. :bee: Затова - накратко: Харесвам ги най-вече за това, че са естествени, все още неопорочени, и пеят за неща, които са типични точно за тяхната си възраст - не за великата, неповторима любов, а за първата, ученическа любов; критикуват обществото не като възрастни, а като най-обикновени деца - каквито са си и всъщност. И т.н., и т.н.

   Така или иначе, чакам с огромно нетърпение да дойде утре, за да видя за какво "иде реч" в новото клипче и им стискам палци да пожънат небивал успех с новота албумче!!! :es: Макар че, честно казано, въобще даже не се и съмнявам в тях...  :yes:

   BTS, Fighting!!!  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи просто , страхотни са.....малко не ми харесва прическата на Джимин ....ама пък макнето е трепач ...докато слушах песента направо.....бях на 19 небе. Супер са !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Хмм, странно... Обяснявам: Първо гледане (и слушане) -  :mellow: ; второ гледане (и слушане) -  :) ; трето гледане (и слушане) -  :es: ... И сега вече не може никой да ме спре!!!  :lol2:

   Изгледах и Showcase-а на момчетата

 

 

и май като песен-фаворит ми се очерта Let Me Know. Иначе като цяло отново не ме разочароваха децата... 

   А ето и цялото албумче: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Любимата ми песен от албума (на мен всъщност май само 3 ми харесаха хахаха)

 

Нека позная - песните от Showcase-а...  -_-  Не за друго, ами на мен най-много те ми харесаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение...ЧЕСТИТО ОППАА

Пожелавам на цялата група само късмет и да продължават да ни радват . <3

А специално да Джимин ... пожелавам му весели моменти и мн любов <3

И да не го опаковат толкова , искам да виждам :D :D

Охх,порасна ;( навърши 20 корейски ...

Ама , много си ги обичам всички <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела песничка :) Какво се е случило с косите им? Тайфун ли ги е застигнал?? хаххаххаха Обаче вече във всеки клип следя най-вече Taehyung, само за да видя какви физиономии ще направи този път хахахах Едно гледане за него и после едно за Джиминчо и Куки хахахахха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непробиваемите имат номинация в МАМА Award в категория за най-добро танцово изпълнение на мъжка група  6. Best Dance Performance Male Group, като номинацията е за Boy in Luv. За тях също може да се гласува в последната 17-та категория за песен на годината 17. UnionPay Song of the year.

http://mama.interest.me/2014mama/vote

За да се приеме вота, трябва да се посочи фаворит за всяка една категория, , може да се гласува всеки ден и за всяко гласуване потребителят получава 1 или 2 (според колко редовно е гласуването) розички, с които може да подкрепи избран изпълнител. В общата класация с розичките, BTS са 10-ти (ура) и имат шанс да идат по-напред, разликите с 8(Beast) и 9-ти(2PM) са около 1000 гласа.

BTS са с 5 албума за по-малко от 2 години, талантливи, продуктивни и синхронизирани не само в танците. Да им ударим 1 рамо  :xaxa:  :modpower:  :thanks:

Благодаря за всички публикувани видеота, на някои изпълнения не бях попадала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 3 седмици бяха промоциите на War of hormone.  Бяха хубави изпълненията им. Момчетата са уникални, а тази хореография най - много ми харесва май от всичките им досега..

Японския вариант на Danger е вече на линия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коледно настроение от BTS , балоните за месеци 7, 10 и 12 са най-забавни

 

 

134621493_%25B9%25E6%25C5%25BA_14%25C8%2

 

 

 

а кой може да е по-сладък от кученце?

 

134625484_%25B9%25E6%25C5%25BA_14%25C8%2

 

 

134620739_%25B9%25E6%25C5%25BA_14%25C8%2

 

tumblr_net6ufaaXT1sfdryzo6_1280.jpg

 

tumblr_net6ufaaXT1sfdryzo7_1280.jpg

 

tumblr_neuwraAO6H1snknbdo5_1280.jpg



Тийзър на виетнамска (?) версия на Danger - Thanh Bui е създателят на песента и той прави кавър -изглежда ще е на английски, звучи наистина добре и  е много Dark&Wild. 

 

BTS ще запишат и издадат албум за Япония "Wake up" през Декември. Сега тъкмо свършиха с концертите там и ще имат пак през Януари.

Потвърдено е също участието им в шоуто за наградите на МАМАwards (3 Декември) и Red Carpet.

 

За тези, които гласуват редовно за номинациите за наградите на МАМАwards, където BTS са номинирани в категория за най-добро танцово изпълнение - фен организацията на BTS A.R.M.Y. си събират розичките, които се полагат на всяко дневно гласуване и ще се дадат тези розички на 19-ти (не съм смятала часовата разлика) с цел за един ден поне да се спечели банер за любимата група. Днес -16-ти беше денят на GOT7, съответно на тях им се трупнаха над 420 000 розички. Да видим как ще е за BTS.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъъъъкмо си мислех, че можеха оооще малко до променят мелодията за да звучи още "по-тежка" песента и се включи виетнамеца и песента заспа. Браво на него, хареса ми, определено направи песента още по-добра...



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радва ме тази нова версия на песента..

Едно интервю от тайната стая на Ариранг. Щури са отново както винаги хах.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук във фейсбука намерих за следващата дата 1ви Декември ,за която да се събират розички от ежедневното гласуване в МАМАwards - 

https://www.facebook.com/BulletBoys.BigHit/photos/a.332790306867831.1073741928.178459192300944/581714601975399/?type=1&comment_id=582501205230072&reply_comment_id=582566498556876&offset=0&total_comments=37&notif_t=photo_reply

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...