Jump to content

Recommended Posts

Аз съм леко разочарована от персонажите във втория сезон. Не главните, а останалите, с изключение на Кацураги. Очаквах да са по-хитри, предвид каква цедка беше преди това. Да приличат повече на Йокоя. Някои от тях изглеждаха прекалено глупави, за да са достигнали до този етап.

Всичко останало си беше в стила на първи сезон, особено финалните две игри, след които просто умът ми крещеше от удоволствие .

И това хубаво обещание за филма ми стопли душата - най-накрая да видим Нао и Акияма на по-малко от една педя разстояние един от друг. 8 март е датата на излизането му - дали ще бъде излъчен по тв или ще чакаме за двд поне половин година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По това как свърши първият сезон, си мислех, че Нао и Акияма са заживели щастливо до края на дните си. :lol!: Ама то като почна вторият сезон се оказа, че се е случило точно нищо. :) През целият сезон отново не се случи нищо между тях, няма да се учудя и ако във филма стане така. От къде и да го погледнем, май те двамата не са съвместими. Ако ще правят нещо, може би е по-добре да го оставят загатнато (както в първият сезон).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, страхотни игри, страхотни актьори и много жалко, че свърши Сега остана само един филм и край, направо незнам какво ще се гледа след това...

Не че няма други сериали ама са малко тези сериали, при които си напрягаш мозъка (колкото и малък да е моя)

Според мен ако бяха направили сезона 11 епизода, вместо да има финален филм (който ще чакаме неопределено време) щеше да е върхът. Иначе пък така отлагат финала за по нататък, поне за нас де, те японците ще си го гледат

И накрая благодаря на Ragnos за субтитрите и за това че преведе този хубав сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било по-добре за нас зрителите - да.

Но от гледна точка на продуцентите - филмът може да им донесе повече печалба явно, знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било по-добре за нас зрителите - да.

Но от гледна точка на продуцентите - филмът може да им донесе повече печалба явно, знам ли...

Мда това им е целта кино, ДВД-та ... Сериала явно се гледа доста и има интерес, и е възможно да им донесе добри пари, така че няма нищо лошо в това. Ще чакам с нетърпение да излезе филмът.

Наистина ли ще се появи тук чак към май Защото видях, че филма излиза в Япония на 6-ти март. Дали няма да стане някакво чудо и да го видим до края на март и при нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То филмите в България все си идват със закъснение..някои ги бавят и по месеци наред...Duhamel,чудото ще е да го пуснат някъде из нета поне една седмица и нещо след премиерата в Япония..Ама ще видим как ще се наредят нещата..И мене не ми се чака месец за него,че после ще трябва пак да си припомням сериите,не че ще е лошо,щото този сериал е един от най-добрите японски,който съм гледала.>!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължението беше страхотно като първата част.Имаше голямо напрежение и невероятни обрати, на моменти тотално се обърквах , но всичко се изясняваше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туко що го догледах на сериала.. Финала беше супер,особено моментите,които дадоха от филма..Вече нямам търпение за него..Този сериал ми стана един от любимите японски..

Доколкото видях от трейлъра, най-накрая ще покажат малко романтика между Нао-чан и Акияма;...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста мислих, но ще взема и аз да споделя за втория сезон. Започна обещаващо и завърши разочароващо. Имам чувството, че тези японци не знаят как да завършват сериалите. Имам предвид, че съдържаше повторения, относно игрите, относно развитието им.

 

Едно и също Нао-чан винаги ги променя към добро. На моменти наблягаха повече на шанса, отколкото на мисловните игри. Видях нелогични действия.

 

С две думи можеха да се постараят малко повече. Надявам се финалът да не ни разочарова. Чакам с нетърпение.

Въпреки това моята оценка е: :asian::asian::asian::asian::no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога се очаква 3-ия и вероятно последен сезон на сериала?

 

Няма трети сезон. Има филм, който трябва да излезе март месец.

 

Колкото до сезон 2... Хареса ми и то доста, но... При положение, че изгледах 9 серии за 7 часа, то ми се стори доста мудно развитието на нещата... Хич да не е бая си разпънаха локумите ;) Очакванията ми за филма са много големи. Дано не остана разочарован.

 

Благодарности отново на Рагнос аз субтитрите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, вие от първи сезон май не се научихте, че този сериал не трябва да се гледа на юруш.

 

Че какво му е лошото да се гледа на юруш? Много добре си ми беше на мен ^^, колкото до филма - ах! нямам търпение да видя какво ще стане (а след първия сезон си мислех, че може да не гледам 2-рия скоро, пък то какво - на другия ден го почнах и него :asian: )

 

Определено и в този сезон си имаше ситуации, който да не мога да проследя какво става XD

 

Подсъзнателно знам, че Нао и Шин'ичи ще бият, ама с тия безнадеждни ситуации....

 

 

Но до едно нещо може да те докара този филм - да загубиш вяра в хората.... то измами, лъжи и само едно наивно Нао там спасява положението... Пък в реалния живот, къде да го изкопаеш такова глупаче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз и един приятел стигнахме до извода че

Акияма ще отпадне и Нао ще остане сама и само тя ще победи играта ...

Това заради кадрите от филма, ама може нарочно така да е нагласено да изглежда... Незнам will see :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така смятам... А и те нееднократно го казаха. Единственият човек, който може да победи играта, е Нао със своето доверие в хората. Ще е интересна новата битка между Акияма и белокоско Според мен ни очаква един прекрасен завършек на този проект.

 

Предварителни благодарности на Рагнос за бъдещия превод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо сърдечни благодарности за превода. Мисля, че млади преводачи като мен, имат доста голяма летва да стигат , което е стимулиращо и мотивиращо.

Относно втория сезон, в начолото ми се струваше, че си "изсмукват" историите през пръстите. Млако накъсан, разхвърлен. Добър е, да. Но първият сезон беше по-структуриран и понеже беше първи ни изненада достатъчно. Във вторият не се изненадах на нищо друго освен на една лъжа на Нао-чан и на новият образ - Кацураги. Като го сравним с друг сюжет, ... е няма сравнение. Това е чудесно. Просто мисля, че от първия сезон си вдигнаха сами летвата и трудно я сигаха във втори. Но сериала е супер. Нямам търпение за филма. Особено тая прословута целувка... чакахме я два сезона, ще я почакаме още малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само незнам ,нещо ме притеснява кадрите които показаха от филма Да не вземе да се окаже,че Акияма е отговорен за цялата игра?!?Дано не е така и погрешно да съм разбрала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че казва, че той "управлява" играта, не трябва да се приема буквално. По-скоро има предвид, че той определя накъде ще поемат нещата във всеки един момент, което е така през цялото време (и в първи, и във втори сезон). Аз все си мисля, че не той ще победи играта, а наивното глупаче, ако изобщо някой го направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми liar game 1 беше първият ми азиятски сериал и ми направи силно впечатление.. тогава за първи път гледах толкова инересен филм, че даже когато бях първа смяна на училище ставах с половин - 1 час по рано от нормалното ми 6 и 30 за да си го гледам .. та казвам, че попада сред първите топ 10 на моята класация .. а за liar game 2 какво да кажа.. останах очарована и с нетърпения очаквам филма .. както видях ще има малко любовна драма .. ама той кога ли ще излезне .. сигурно през 2011 абе ще го дочакам .. ама а знали си падам по любовни истории .. пък и Матсуда Шота си има един поглед и когато погледне Тода Ерика с този си поглед се разтапям чудесен сериал

 

Много ме изкефи трети заради играта и особено четвърти епизод, заради началото, когато Акияма се прави на Нао... Уникална игра на Шота :lol::lol: !

Останалите неща са почти същите, ама дали не намекнаха за нещо повече между двамата в четвърти... Или просто само на мен ми се иска... 8)

 

.. не само на теб ти се иска :D .. но пък видях за трейлъра на филма, че ще има нещо повече от приятелство, което на мен ми хвана окото и с нетърпение чакам филма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е трайлъра на филма- http://www.youtube.com/watch?v=NJY2pmiEJIE

Нямям търпение да излезе в интернет!Потърсих в гуугъл но...нямаше нищо!

Но трейлъра е страхотен сега като го гледах и още повече се обърках и още повече искам да го гледам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая намерих време да изгледам и 2 сезон Много готин беше , но не бих казала че беше по-интересен от 1. И все пак беше супер Нямам търпение за филма като гледах накрая сцените ми стана супер интересно пък и се вижда малко повече отношения между Акияма и Нао чан което мен ме радва че в сезоните доста липсваха....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...