Jump to content

Изображения

Информация за файла:

Превод: nevi_qq

Редакция: helyg

 

:forumes:

 

За весия: Go Go Squid! (2019) Complete 1080p WEB-DL AAC x264-JK

  • Харесвам 11
  • Мерси 7

Мнения на потребители

Recommended Comments

преди 21 минути, Krasi Mileva написа:

Може ли малко помощ неуспеха да намеря субс на епизод 28

Има ги качени с останалите субтитри тук. :)  Как не успяваш да ги намериш? Би трябвало да ти излизат и на теб тук като кликнеш на "Изтегли". Субките за 28 епизод са межу тези на 27 и 29-ти :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се наложи да почакате. Няма да кача нов епизод, докато всички не си намерят субтитрите, дето ги търсят, че ми писна от оплаквания. А пък тия, дето не ги намират, смятат, че това били жълтурски простотии за подрастващи. Та ще почакате за ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледам тези сериали от повече от 10 г  и съм безкрайно Благодарна на хората които полагат толкова труд  да  направят субтитрите. Огромно Благодаря!  За съжалеение винаги ще има такива на които не им харесва  нещо , моля не се ядосвайте  на такива коментари. Очакваме с нетърпение  новите  серии.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.11.2021 г. at 12:44, helyg написа:

Ами ще се наложи да почакате. Няма да кача нов епизод, докато всички не си намерят субтитрите, дето ги търсят, че ми писна от оплаквания. А пък тия, дето не ги намират, смятат, че това били жълтурски простотии за подрастващи. Та ще почакате за ново...

Здравей,

Коледа наближава,

моля те зарадвай останалата част от феновете ,която е благодарна за труда и старанието което полагате ,отделяйки от свободното си време.

Предварително благодаря:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изгледала вече812 сериала и никога не съм имала проблеми със субтитрите,те винаги вървят заедно съсъ серията.Искрено благодаря на всички,които правят преводи,благодарна съм,защото зная,че правят това в свободното си време и то даром.Трябва да сме по коректни и търпеливи.Направила съм си папки и в момента тегля 17 сериала на различно ниво и 7 вече изтеглени ,които почвам да гледам и затова съм търпелива .Благодаря за труда и за това,че има кой да ни разнообразява еднообразния ни живот.Весели празници на екипите по преводите и редакциите на сериалите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечно благодаря!!! Светли празници и желая много здраве и да имате сили и желание да ни радвате с преводи на нови сериали! :beer:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Добавете коментар...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...