Jump to content

Изображения

Информация за файла:

Превод: IPurpleYou

Редакция: battle4thesunn

 

:forumes:

 

За версията:  Squid.Game.S01.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.x264-UGM

 

Моля, уважавайте нашия труд и не качвайте субтитрите в други сайтове, а давайте линк към тук! Благодаря!

  • Харесвам 12
  • Мерси 8
  • Upvote 2

Мнения на потребители

Recommended Comments



преди 27 минути, dddd написа:

Здравейте кога ще има субтитри за всички епизоди от сезона? Благодаря!

ей така някак си, коментара над Вашия дава отговор на въпросът Ви.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Георги Амалиев написа:

Здравейте, не мога разархивирам субтитрите след като ги сваля.

Мога ли да ги сваля от друг линк?

Благодаря предварително

Пращам ви ги на пощата, а вие си свалете най-новия WinRar. Ще ги архивирам отново четирите с по-стария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по късно ще сложа линк с целия първи сезон от профила ми в замундата, ще е достъпен за всички, вчера изгледах първите пет епизода и ми допадна, затова намерих целия първи сезон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, baboka написа:

Малко по късно ще сложа линк с целия първи сезон от профила ми в замундата, ще е достъпен за всички, вчера изгледах първите пет епизода и ми допадна, затова намерих целия първи сезон :)

А, пак ти от онова сайтче. Нови профили правим, а? Помолих те най-учтиво да не си рекламираш субтитрите, които са под всякаква критика между другото, под нашия труд. Линк си сложи в групата си във ФБ. Следващия път няма да съм толкова учтива, прекрачваш границите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, baboka написа:

Малко по късно ще сложа линк с целия първи сезон от профила ми в замундата, ще е достъпен за всички, вчера изгледах първите пет епизода и ми допадна, затова намерих целия първи сезон :)

 

Абсолютно неетично (да не казвам друго) е да плюеш на труда на хората по този начин. Ако някой иска да превежда, вратите са отворени, теми има как точно може да стане. Но под субтитри, над които е работено с дни, да се пишат подобни коментари, не ми го побира главата от къде ви идва смелостта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах дали има намерение да качва в Замунда само видео или и някакви си други субтитри.

Ако е първото - няма нужда, тук момичетата дават линкове към всички места, където го качват, включително и онлайн.

Относно вероятността да се пляскат някакви си други субтитри тук - недопустимо е!

Стоя на нисък старт... за да изтрия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mrnkaloto написа:

Аз не разбрах дали има намерение да качва в Замунда само видео или и някакви си други субтитри.

Ако е първото - няма нужда, тук момичетата дават линкове към всички места, където го качват, включително и онлайн.

Относно вероятността да се пляскат някакви си други субтитри тук - недопустимо е!

Стоя на нисък старт... за да изтрия :)

Предполагам, че е същото момиче от оня ден, което си рекламираше гугъл транслейт субките. Естествено няма как да съм сигурна, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките 9 епизода от първи сезон
Надявам се скоро да има субтитри за останалите 4 епизода от сезона
Squid.Game.S01E01.Red.Light.Green.Light.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]

Squid.Game.S01E02.Hell.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E03.The.Man.with.the.Umbrella.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E04.Stick.to.the.Team.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E05.A.Fair.World.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E06.Gganbu.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E07.VIPS.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E08.Front.Man.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E09.One.Lucky.Day.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
качеството е като на другите качени в замунда

пичове не слагам субтитри а търся такива не ме хранете качих сериала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, baboka написа:

Всичките 9 епизода от първи сезон
Надявам се скоро да има субтитри за останалите 4 епизода от сезона
Squid.Game.S01E01.Red.Light.Green.Light.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]

Squid.Game.S01E02.Hell.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E03.The.Man.with.the.Umbrella.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E04.Stick.to.the.Team.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E05.A.Fair.World.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E06.Gganbu.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E07.VIPS.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E08.Front.Man.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
Squid.Game.S01E09.One.Lucky.Day.720p.NF.WEB-DL.DUAL.DDP5.1.Atmos.x264-AGLET[eztv.re]
качеството е като на другите качени в замунда

пичове не слагам субтитри а търся такива не ме хранете качих сериала

Във форумната тема има две линкчета, на които пише "С английски субтитри". От тях може да се изтегят сериите за тези, които нямат Netflix и не искат да го гледат там. Когато са готови субтитрите на даден епизод, се качва видео файлът+субтитрите в замунда, мастърс, както и онлайн. След като приключи преводът, ще се качи един торент, който ще съдържа всичко. Не казвам, че правиш нещо лошо, но няма нужда да ги има два пъти. Хубав ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 minutes ago, IPurpleYou said:

А, пак ти от онова сайтче. Нови профили правим, а? Помолих те най-учтиво да не си рекламираш субтитрите, които са под всякаква критика между другото, под нашия труд. Линк си сложи в групата си във ФБ. Следващия път няма да съм толкова учтива, прекрачваш границите.

Не знам за какво говориш, бъркашме с някой друг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, baboka написа:

Не знам за какво говориш, бъркашме с някой друг


Ще се радвам, ако наистина бъркам. Иначе наистина няма нужда от тези линкове. Ние си слагаме, благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, teleport написа:

излизат ми само от 1 до 5  субдитри когато натисна " свали"   Защо ?

Защото към момента са качени само 5 епизода. По-горе има описание кога и по колко се качват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности за превода на сериала.Само да помоля ,ако е възможно да обърнете внимание на адона bgsubs за kodi,който разботи перфектно за вскички други сайтове с изключение на този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Spinx написа:

Поздравления към екипа, които подготвя субтитрите, много добра работа. Успех занапред ! :)

Благодарим! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.10.2021 г. at 19:22, mrnkaloto написа:

Пращам ви ги на пощата, а вие си свалете най-новия WinRar. Ще ги архивирам отново четирите с по-стария.

Бихте ли ги изпратили и на мен? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.10.2021 г. at 22:00, IPurpleYou написа:

Защото към момента са качени само 5 епизода. По-горе има описание кога и по колко се качват.

Благодаря!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, alexandarkk0 написа:

събота е, кога ще излезне епизод 7?

 

 

Аман значи.... До края на деня има още 10 часа и 5 минути. Някъде през тези часове ще е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, alexandarkk0 написа:

събота е, кога ще излезне епизод 7?

 

 

Епизодът ще излезе днес, както е и написано. Няма как да ви казваме и точни часове. Моля, имайте малко уважение и търпение. Питайте какво става, ако сме пропуснали да го качим в рамките на дена. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, iloveyouma написа:

Пичове защо като изтегля субтитрите от който и да е епизод ми тегли само за 7-мия епизод? 

При мен се теглят нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Добавете коментар...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...