Jump to content

Изображения

Информация за файла:

Превод и субтитри: Miss Interpol


ФОРУМНА ТЕМА

 

За версия: [Erai-raws]


Мнения на потребители

Recommended Comments

Супер-"сърдечно" Ви моля, ако Вие се занимавате с торентите в онзи сайт, или имате връзка с хората, които ги качват - не "изпичайте" субтитрите върху видеото. Като цяло може да си спестите труда и да качите нормалните субтитри на английски, защото никой не иска да гледа аниме на български. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, Xex написа:

Супер-"сърдечно" Ви моля, ако Вие се занимавате с торентите в онзи сайт, или имате връзка с хората, които ги качват - не "изпичайте" субтитрите върху видеото. Като цяло може да си спестите труда и да качите нормалните субтитри на английски, защото никой не иска да гледа аниме на български. :dunno:


И аз "сърдечно" Ви благодаря за глупавите коментари под почти всеки епизод на анимето в Замунда. Нека Ви напомня, че двата сайта, в които толкова упорито развявате своите претенции, са български. Ако толкова Ви се гледа аниме на английски, потърсете го, където трябва. Има чужди торенти за тази работа. Аз на английски не превеждам. Благодаря за съвета, но като цяло и Вие може да си спестите труда да пишете толкова коментари и да потърсите безценните английски субтитри на друго място, без да вдигате такава врява. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако споделите къде мога да открия нормална версия, която не е заклана с ужасен български превод изобщо не бих се занимавал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можете да ми споделите къде мога да намеря нормалната версия на видеата преди да ги осакатите, с радост бих забравил за съществуването на грешката, която е съществуването на бг субс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.05.2021 г. at 14:38, Xex написа:

Ако можете да ми споделите къде мога да намеря нормалната версия на видеата преди да ги осакатите, с радост бих забравил за съществуването на грешката, която е съществуването на бг субс.

А е, мен, уж си велик разбирач, пък една raw-ка не може да си намериш. Нещо си дошъл да те обслужваме, ама за пореден път не пропускаш да сипеш гнусотии за труда по българските субтитри, които никой не те задължава да зяпаш! Аре ходи да си дириш из нета и там се прави на великолепен, дано ти вържат, ама преди това си завърши 4-тия клас, барем начално да имаш ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се разбрахме. Наистина бих желал да разбера къде мога да намеря оригиналните видеа. :) 
Може да спестите моето време и Вашите нерви и просто да ми отговорите, ще изчезна яко дим и няма да се занимавам с глупости. 


Извинявам се, че обидих хобито Ви (въпреки, че го намирам за безмислено). Нямаше нужда от обиди и лични нападки. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Xox написа:

Не се разбрахме. Наистина бих желал да разбера къде мога да намеря оригиналните видеа. :) 
Може да спестите моето време и Вашите нерви и просто да ми отговорите, ще изчезна яко дим и няма да се занимавам с глупости. 


Извинявам се, че обидих хобито Ви (въпреки, че го намирам за безмислено). Нямаше нужда от обиди и лични нападки. 

 

Личните нападки ги отправяш ти, от ден до пладне ли помниш?!

Сам взе решение - изчезвай яко дим ;)

Off Topic


 

На 23.05.2021 г. at 5:09, Xex написа:

Супер-"сърдечно" Ви моля, ако Вие се занимавате с торентите в онзи сайт, или имате връзка с хората, които ги качват - не "изпичайте" субтитрите върху видеото. Като цяло може да си спестите труда и да качите нормалните субтитри на английски, защото никой не иска да гледа аниме на български. :dunno:

преди 41 минути, Xex написа:

Ако споделите къде мога да открия нормална версия, която не е заклана с ужасен български превод изобщо не бих се занимавал. 

Ако можете да ми споделите къде мога да намеря нормалната версия на видеата преди да ги осакатите, с радост бих забравил за съществуването на грешката, която е съществуването на бг субс.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Xox написа:

Не се разбрахме. Наистина бих желал да разбера къде мога да намеря оригиналните видеа. :) 
Може да спестите моето време и Вашите нерви и просто да ми отговорите, ще изчезна яко дим и няма да се занимавам с глупости. 


Извинявам се, че обидих хобито Ви (въпреки, че го намирам за безмислено). Нямаше нужда от обиди и лични нападки. 

 

Няма оригинално видео, различни са субтитрите.
Точно тия субтитри са добре направени, за разлика от много други, които си нямат никаква идея.
Начини за намиране на аниме в интернет пространството:
Пишеш в  Google:  Boku no Hero Academia s5 eng, Boku no Hero Academia s5 eng sub И ВСИЧКИ ПОДОБНИ!
VBOX7 : Boku no Hero Academia - задаваш да ги подреди по дата.
Английските субтитри също са зле и не могат да изразят правилно някои сцени.
Примерно в този епизод S5E10, 3:20 минута, когато звънят na Toshinori Yagi( All Might), на английски го превеждат "A phone call is here" , след това има още глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Добавете коментар...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...