Jump to content

Изображения

Информация за файла:

Превод: Scarlett Heart, sonka88, anirtimid, VesSun и Mari Ya

Редакция: helyg

 

 

:forumes:

 

За версия: Vincenzo.S01.720p.NF.WEB-DL.DDP2.0.x264-Imagine

  • Харесвам 7
  • Мерси 8
  • Upvote 2

Мнения на потребители

Recommended Comments

Не го приемайте като хейт, а като мнения на хора, които след гледането на десетки и стотици сериали виждат спад в продукциите по отношение на сценарий, режисура, актьорска игра.

 

Разбира се, всеки има право на мнение – било то положително или отрицателно. Вие също може да споделите вашето :) Въпреки негативните мнения, аз лично смятам да го гледам :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

натрупах и аз някакъв опит със сериалите  в Азия, има и по-добри субективно погледнати продукции , но  в много сюжета е доста предвидим.

При този конкретния  има добра актьоска игра, проста сценариста и режисьора явно имат по-извратено чувство за  представяне на фабулата, граничещо с дебилизъм. Като цяло се абстархирам от "комедийните" изцепки и го гледам от сериозната му част. Вълнуват ме корпоративните манипулации, политическите чадъри, корумпираната прокуратура, мафията и пр.

Ако бяха направили епзодите не-толкова дълги като бяха изрязали дебелашките шеги , щеше е да  е супер. :D

 

На 9.04.2021 г. at 10:48, bealonenomore написа:

Не го приемайте като хейт, а като мнения на хора, които след гледането на десетки и стотици сериали виждат спад в продукциите по отношение на сценарий, режисура, актьорска игра.

 

Разбира се, всеки има право на мнение – било то положително или отрицателно. Вие също може да споделите вашето :) Въпреки негативните мнения, аз лично смятам да го гледам :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си е много добър. Има си тъжно. има си весело, има си сериозно и несериозно. Всичко си има. На фона на многото други скорошни предложения този си заслужава гледането. Е, ако някой си намери и по-хубаво, халал да му е. Благодаря сърдечно за превода и редакцията. Отдавна не бях гледала нещо на български и това ми направи кефа пълен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми моля ви. Други корейски или японски сериали. И от кои сайтове могат да се теглат или гледат с БГ субтитри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизате във форума – от този линк. Като скролирате надолу, има раздели – филми, сериали, аниме. Избирате си раздела, примерно Сериали, и подраздела – Корейски сериали. Кликате на него, най-отгоре има каталог. Отваряте го. По азбучен ред са изброени имена на стотици сериали. Срещу името на всеки, който е с български превод, има надпис BG или BG-ES (второто означение, е за преводите от нашия екип). Отваряте съответната тема и в първия пост има линкове за сваляне и за гледане онлайн. Такава е организацията във всеки подраздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Добавете коментар...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...