Jump to content

Recommended Posts

0EPNN_4f.jpg

Off Topic

xJ6vr_4f.jpg

R5BxY_3f.jpg

 

 

1jwD5_3f.jpg

 

Mysterious Love

 

 他在逆光中告白 / Ta Zai Ni Guang Zhong Gao Bai

Държава: Китай

Излъчване: 15 април 2021г. - 6 май 2021г.

Жанр:  романтичен, криминален

Епизоди: 16 по 35 мин.

По новелата "Ban Yin" на Ni Shui Qian Liu

Режисьор: Ming Yan

TV: Sohu TV

Субтитри: Английски

 

Участват: 

Tsao Yu Ning като Ли Тън
Yulia Yu Yue като Руан Ниен Чу
Leslie Ma Xin Mo като Цяо Ю Фей
Wu Hao Ze като Дзян Хао
Sky Li Qing Tian като Чън Гуо Джъ и др
.

 

Резюме: Очарователната театрална актриса Ниен Чу
не може да забрави своя спасител от преди 5 години.
Един ден случайността я среща с охранителя Ли Тън,
който твърде много прилича на нейния спасител.
Ще си признае ли Ли Тън, че е човекът от преди 5 години
и ще се пребори ли за любовта си…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и  :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с с руски субтитри :click:

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това си слушах музиката и си гледах любителските клипчета, защото се съмнявах, че може да видим скоро субтитри. Но ме изненадаха :)

Не очаквайте кой знае какво, има си забележки.  Аз лично -  към дървените целувки на главната (надявам се само в началото да са такива :28558: ). Но пък си го харесах и си го чаках :) Надявам се като не е много рекламирано, да не му орежат много от сцените между главните, че ми омръзна от такива дет ги снимат по 10 минути  и накрая в епизода - 10 секунди :28558:

 

И песента от трейлъра...

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма в момента е жесток хит в групите за чайна сериали. След като ми попаднаха едно-две клипчета го намерих при другарките рускини и го изядох до 13 еп. Не, че е нещо невиждано, обаче супер зарибява, а главния си е готин. Втората двойка също са сладури, особено мъжката половина :). Оглеждах се дали са пуснали англ. субки, евентуално за превод, обаче не можах да открия.

На който му се гледа с руски субки :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira в такива моменти се ядосвам, че не послушах майка ми да запиша руски език :( Мноого са напред - една любителска група е почнала английския превод и засега са пуснали само онлайн  - видях го късо снощи и по нощите ометох излезлите  5 епизода :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериала е от типа който харесвам и то много. Сериозни мъже. Видях как наистина се уважава една жена.

Главния веднага ме спечели, с опорите лице в лице. Не ги броих, но потта която се стичаше по лицето му казваше всичко...

Препоръчвам. Китито може да го почва. Този е сериозен, а другият който ще й препоръчам супер забавен. Сега отивам там да пиша и го препоръчам.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова красавци и красавици накуп. Още един се замеси. Главният хвърля такива убийствени погледи, че всички се отказват,

което му е и целта.

Сега идва ред на арт-директора. Дотук съм. Другите довечера ще гледам.

Приятеля на бодигардчето-шеф е също супер готин.

Пък дъщеричката -толкова устатна сладурана.

Отношенията и споровете им с приятелката на главната просто са върха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле, този Tsao Yu Ning какъв можел да бъде! Огън! Много страст, много воля в героя му. Драматично излъчване има, обаче като се усмихне, съвсем слънчев става. И лицевите опори – ама как им хрумна това на тия хора, направо се изумих ;). Все още не съм разбрала историята преди 5 години, как момичето се озова с него, защо живяха заедно и каква е тая монета. Ама съм само до 9-та. Харесват ми дребните им спорове, искам–не искам–колебанията този път не са дразнещи, отношенията им досега ми причиняват пеперуди в корема. И има хубава музичка.

Ииии сега почвам чакането на преводааааааа. Оф, дали да пробвам 10-та с руския автопревод на Гугл оппа? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте вие с руския..аз с английския съм закотвена на 5ти епизод... не че не ми оспамиха с разни забавни сцени, че дори и с финала :28558:

 

А за Гугл оппа - зяпам един сериал с автотранслейт в Youtube, ама реших да проверя при рускините дали няма нещо..... така се пулих на тоя надпис - викам преводаческа група ли да са :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето е огън, в 12-ти особено!:P

Off Topic

 

Другия конкурент, съвсем го отшиха, толкова чаровен и харизматичен артист. Беше добър съперник в началото, направиха го лошко и пълен страхливец, което не се връзва с излъчването му. Тук сбъркаха сценаристите

Може би да не засенчи главния, поне аз така виждам нещата...

 

Конкурент на Дедо по страшни погледи, но отправени точно в целта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, kitket написа:

Оле, оле, този Tsao Yu Ning какъв можел да бъде! Огън! Много страст, много воля в героя му. Драматично излъчване има, обаче като се усмихне, съвсем слънчев става. И лицевите опори – ама как им хрумна това на тия хора, направо се изумих ;). Все още не съм разбрала историята преди 5 години, как момичето се озова с него, защо живяха заедно и каква е тая монета. Ама съм само до 9-та. Харесват ми дребните им спорове, искам–не искам–колебанията този път не са дразнещи, отношенията им досега ми причиняват пеперуди в корема. И има хубава музичка.

Ииии сега почвам чакането на преводааааааа. Оф, дали да пробвам 10-та с руския автопревод на Гугл оппа? 

Аз не устисках и го изгледах до 12 включително с Гугл оппа. Разбира се за какво иде реч, но е ужасно! Сега чакам като куче пред касапница или да го довършат другарките рускини или поне да излязат софт субки и сами да си го преведем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво интересно намерихте  в тоя сериал, но това не пречи да ви пожелая приятно гледане.

Мъчих го осем епизода с превъртане, заради коментарите ви.

Мадамата все едно леля му на главния, като са в кадър, пък и историята никаква, но вкусове разни. За моя- не става. Хубавото е, че са много сериалите и на принципа "проба-грешка" все нещо се нацелва, според вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка- не осем, а седем епизода съм изгледала, но не мога да направя горе корекция, след забраната за корекции.

 Ако е задобряло осезаемо, или е станало много интересно в осми и нататък, свиркайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам лелката в списъка за гледане, но ще изчакам някакви субтитри за всички епизоди. Ако ми хареса, ще ме дразни чакането, ако не ми хареса, ще мога да мина на последен епизод и да приключа. Изобщо голяма далавера си е да има субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond,  това не ти е юридическия сериал, дето трябва да следиш и най-малките подробности в диалозите. Тук  автоматичният превод е напълно достатъчен за елементарните диалози. Та сигурно и  автопреводът на Гугл оппа става, защото и аз гледах при негов събрат от новата мода автопреводачески групи и си беше прилично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че интересът тръгва от 'сухата тренировка' в леглото от първа серия.
Главният е готин също така. Не се маза с кремове и маски, козметиката я беше оставил за главната. Звукът май беше записван по време на снимките, поне нямаше фрапантно усещане, че актьорите са озвучавали в последствие самите себе си.
И главният е готин... ама това май го казах.
Изгледан по диагонал за една вечер. Да, не само преведени субки, никакви субки не трябват, няма скрити мъдрости и проникновения.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах два и започнах да се притеснявам, че ще трябва да чакам превод, защото ще ми хареса. Ей този момент най го мразя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...